Pyragas su varške
Aprašymas

Itin puikus ir visų mėgstamas yra mūsų gaminamas pyragas su varške. Jis yra minkštas, itin puikaus skonio ir dailios išvaizdus kepinys, kuris tikrai patiks visai šeimai, tiks nusinešti į svečius.

Šio paprasto pyrago su varške išvaizda daili: stačiakampio formos su įpjovimais šonuose. Tokį skanų pyragą patogu nusinešti į svečius, jį galėsite supjaustyti dailiomis riekelėmis ir patiekti.

Šis mielinis pyragas su varške ypatingas tuo, kad į varškę yra dedamas vanilinis kremas, todėl įdaras yra itin purus ir minkštas. Jei turėjote darbščią močiutę, kuri buvo gera šeimininkė, tikriausiai pamenate ir jos kepamus skanius pyragus. Mūsų iškeptas pyragas yra duoklė mamų ir močiučių palikimui, kurios savo darbčiomis rankomis suruošdavo didžiausias šventes.

Pyragas su varške yra pagamintas iš kvietinių miltų (aukščiausios rūšies), cukraus, mielių, aliejaus, vanilinio kremo, varškės, kiaušinių ir neskrudinto salyklo. Natūralūs ingredientai padaro šį pyragą ypač skaniu. Mūsų kepyklos veikla yra išskirtinė tuo, kad patys auginame grūdines kultūras, iš kurių vėliau ir gimsta patys nuostabiausi duonos bei pyragų gaminiai. Tad kvietiniai miltai, kuriuos naudojame šiame pyrage, yra mūsų pačių užauginti ir sumalti. Be to, nuosavų javų turėjimas leidžia pyragų kainą padaryti prieinamą kiekvienam.

Dalinkitės šiuo nuostabiai puriu pyragu vieni su kitais ir būkite laimingi! O pirkdami UAB „Lašų duona“ kepamus pyragus, būkite tikri, kad įsigijote aukščiausios kokybės ir su meile pagamintą gaminį. Pyrago su varške kaina jus nustebins, tad tikime, kad jis vis dažniau atsidurs ant Jūsų namų stalo.

Sudėtis / Energinė vertė

Šio pyrago su varške energinė vertė itin gera, ypač jei lyginsite su kitais kepiniais. 100 gramų šio skanaus pyrago yra tik 354 kalorijos, o tai yra maždaug 100 kcal mažiau, nei įprastai aptinkama kepiniuose. Tad mėgaukitės šiuo pyragu patys, vaišinkite draugus, leiskite pasigardžiuoti vaikams. Tai tikras ir itin lietuviškas pyragas, pagamintas iš natūralių ingredientų, kurio užteks visiems.

Sudedamosios dalys: KVIETINIAI miltai, cukrus, augalinis rapsų aliejus, mielės, vanilinis kremas, VARŠKĖ, PIENAS, KIAUŠINIAI, joduotoji druska, KVIEČIŲ GLITIMAS, neskrudintas salyklas.

Energinė vertė 100 g 1488 kJ / 354 kcal
Riebalai 12,34 g
iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 3,73 g
Angliavandeniai 50,58 g
iš kurių cukrų 7,34 g
Skaidulinės medžiagos 2,19 g
Baltymai 9,13 g
Druska 0,21 g